JAUNUMI

 • Videomonitors Elcom - BVF-260AP

  Videomonitors Elcom - BVF-260AP

  Krāsains skārienjutīgs videomonitors ELCOM BVF-260AP. Jauna ekskluzīva stikla panelis baltā vai melnā krāsā. Moderns dizains, kvalitatīvi materiāli, lietošanas ērtums un lieliskas akustiskās īpašības, kā arī skaidru krāsu attēlu un hands-free sistēma, neviena neatstās vienaldzīgus.

  Lasīt tālak »

 • Ciparu namruņi LASKOMEX CP2513TR

  Ciparu namruņi LASKOMEX CP2513TR

  Universalie nerūsējošā tērauda paneļi digitālā audio un video domofonu Laskomex, nodrošina funkcijas, lai atvērtu durvis trijos veidos: caur atsevišķu kodu, kontaktu un bezkontaktu elektroniskājām atslēgas. RFID bezkontakta nolasītājs slēpts aiz koda paneļa.

  Lasīt tālak »

 • FERMAX Skyline - domofonu vismodernākā serija

  FERMAX Skyline - domofonu vismodernākā serija

  Moduļu sistēma SKYLINE ir jaunāka domofonu serija FERMAX. Skyline moduļi ietver progresīvas tehnoloģijas un funkcijas, piemēram, OneToOne moduli vai biometrisko lasītāju. Moduļi ir savstarpēji savienojami. Moduļi tiek integrēti sistēmā un ir saistīti starp sevim, lai var viegli remontet un apkalpot, kā arī turpmāk pievienot modernu aprīkojumu un jaunus moduļus. Jo ražošanas ierīcē SKYLINE izmantoti moderni un stabili materiāli - anodēta alumīnija profili, hroma pogas no alumīnija sakausējuma, kas ir caurskatāms polikarbonāta elementiem, konstrukciju elementi izgatavoti no nerūsējošā tērauda. SKYLINE no FERMAX liecina ne tikai skaistumu un daudzpusību, bet arī maksimālu izturību pret sliktiem laika apstākļiem.

  Lasīt tālak »

 • Videomonitors domofonam Commax CDV-35A

  Videomonitors domofonam Commax CDV-35A

  3,5 collu krāsu video monitors COMMAX. LCD ekrāns, touch kontroli, iebūvēts barošanas bloks, četru vadu savienojumu. Ergonomiskais dizains, augstas kvalitātes ražošana, viegla un droša ekspluatācījā – īpašības, raksturīgas Korejas ražotājam..

  Lasīt tālak »

 • Videomonitori ELCOM BVF-260

  Videomonitori ELCOM BVF-260

  Skārienjutīgi videomonitori ar krāsainām dekoratīvā stikla paneliem ELCOM BVF-260. Monitoru paneli ideāli integrēti dažādos interjeros jo ir plašu krāsu un formu izvēle. Jūs varat izmantot 5 krāsas domofonu paneļus ar taisnām un izliektām malām. Monitori var būt montēti uz sienas, uz galda un iemūrēti sienā.

  Lasīt tālak »

Jūs varat izvēlēties sev vienu no populārākajiem vairāki priekšlikumi no domofonu sistēmam, kodu atslēgam un piekļūšanas kontroles sistēmam. Piedāvājām plašu izvēli ierīču un piederumu, komplekti, moduļu un sistēmu elementiem. No tiem var izvēlēties vispiemērotāko Jūsu nosacījumiem.
 • Domofons ar RFID nolasītāju - Rainmann 2503CP-blackDomofons Rainmann ar RFID nolasītāju

  Izsaukumu panelis LASKOMEX CP-2503CP - bezkontakta elektronisku atslēgu (breloku) iebūvētais nolasītājs, klaviatūra bez mehāniskiem kontaktiem, katram abonentam individuālais kods.

  Lasīt tālāk »

 • Audio un video domofonu komplekti LASKOMEXAudio un video domofonu komplekti

  Video domofona komplekts - LASKOMEX eKit CP-2513TP. Ciparu domofona sistēma. Elektroniskās atslēgas nolasītājs. Krāsaini 7" videomonitori.

  Lasīt tālāk »

 • Domofona komplekts COMMAX-e-kit-01-DRC-4G-CDV-35UDomofonu komplekti COMMAX

  Video domofona Commax (Koreja) komplekts: krāsains hands-free video PAL / NTSC monitors - CDV-35U, ieejas bloks DRC-4G, barošanas bloks.

  Lasīt tālāk »

 • Video domofoni GenwayVideo domofoni (namruņi) Genway

  Krāsaina video domofona komplekts, virsapmetuma ieejas paneļis, LCD hands-free monitors 7".

  Lasīt tālāk »

Ātri atrast ko meklējat